365 Öneri Çocuklarınızı Yetiştirmenize Yardımcı Olacak Yöntemler Sheila Ellison

ISBN:

Published: December 1997

400 pages


Description

365 Öneri Çocuklarınızı Yetiştirmenize Yardımcı Olacak Yöntemler  by  Sheila Ellison

365 Öneri Çocuklarınızı Yetiştirmenize Yardımcı Olacak Yöntemler by Sheila Ellison
December 1997 | | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 400 pages | ISBN: | 9.33 Mb

Çocuğunuza Sınır KoymaSorumluluk sahibi, bağımsız çocuklar yetiştirmek için anlaşılır sınırlar koymak.Çocuklarınız kurallarınıza uymuyor, yanlış davranışlarda mı bulunuyorlar? Doğru davranmaları konusundaki önerilerinizi önemsemiyor ya da ret miMoreÇocuğunuza Sınır KoymaSorumluluk sahibi, bağımsız çocuklar yetiştirmek için anlaşılır sınırlar koymak.Çocuklarınız kurallarınıza uymuyor, yanlış davranışlarda mı bulunuyorlar? Doğru davranmaları konusundaki önerilerinizi önemsemiyor ya da ret mi ediyorlar? Yumuşak ve otoriter eğitim modelleri arasında kararsız mı kalıyorsunuz?Oysa bu modellerden daha eğitici ve daha az çaba gerektiren bir yöntem var.

Çocuğunuza Sınır Koyma, çocuklarınızın daha nazik ve saygılı olması için altyapı oluşturmanıza yardımcı olur.Robert MacKenzie tarafından yazılmış ve tekrar gözden geçirilerek genişletilmiş bu baskı ile kanıtlanmış teknik ve yöntemleri öğrenecek ve çocuğunuzun sizinle işbirliği yapmasını sağlayacaksınız.Bu kitap anne-babalara şu özellikleri kazandırıyor:Anlaşılır, kesin ve etkili sınırlar koymakÇatışma ve güç mücadelelerine son vermekİşbirliğine yönlendirecek kurallar koymakÇocuklara sorun çözme becerileri kazandırmakYanlış davranışlar karşısında mantıksal sonuçlar uygulamakÇocukların, gelişimlerini yönlendirecek sınırlara ihtiyaçları vardır.

MacKenzienin rehberliğinde sizler de mutlu ve tatminkâr bir aile hayatı için gerekli olan eğitici sınırları oluşturmayı öğreneceksiniz.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "365 Öneri Çocuklarınızı Yetiştirmenize Yardımcı Olacak Yöntemler":


licatanutrition.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us