Bir Günah Gibi (Aşkın Renkleri, #2) Burcu Büyükyıldız

ISBN:

Published:

Hardcover

640 pages


Description

Bir Günah Gibi (Aşkın Renkleri, #2)  by  Burcu Büyükyıldız

Bir Günah Gibi (Aşkın Renkleri, #2) by Burcu Büyükyıldız
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 640 pages | ISBN: | 10.56 Mb

AŞK İLE ÖZGÜRLÜK ARASINDA SIKIŞMIŞ BİR KADIN... GÜÇLÜ VE İSTEDİĞİNİ ALMAYA KARARLI BİR ADAM... VE TEK BİR BAKIŞLA BAŞLAYIP YÜREKLERE SIZAN TUTKU DOLU BİR AŞK...Onlar farklı hayatların, farklı dertlerin, farklı mekânların insanlarıyken tek birMoreAŞK İLE ÖZGÜRLÜK ARASINDA SIKIŞMIŞ BİR KADIN... GÜÇLÜ VE İSTEDİĞİNİ ALMAYA KARARLI BİR ADAM... VE TEK BİR BAKIŞLA BAŞLAYIP YÜREKLERE SIZAN TUTKU DOLU BİR AŞK...Onlar farklı hayatların, farklı dertlerin, farklı mekânların insanlarıyken tek bir prangayla birbirlerine bağlanmışlardı.

Sonsuz, yemyeşil bir rüyanın içine adım attıklarında, hayatlarında varlığını hissettikleri eksiğin de ne olduğunu anlamışlardı.Sarp, isteyebileceği her şeye sahip, başarılı ve kendini tek gecelik ilişkilerde bulan bir adam olsa da tüm inkârına rağmen ruhuna tek bir kadın dokunmuştu. Kâbus gibi bir hayatın içinde özgür olabilmek adına inancını korumaya çalışan Ela ise mutluluğu tutku dolu bir tutsaklığın içinde bulmuştu.Kalplerindeki sızı onlara sert bir kışın ardından baharı getirirken, güçlü bir adam elleriyle umut dolu bir aşk yaratacaktı.

Yeşil gözlerinin ardına hüznünü saklayan kadın ise o andan itibaren kendini doğru ve yanlışın tam ortasında bulacaktı.Tüm yaşananlara, yapılan fedakârlıklara ve çılgınlıklara rağmen Ela, tutku dolu bir aşkın alevlerinde yanmayı kabul edecek, Sarpa bir şans vermeyi göze alabilecek miydi? Sonunda birbirlerine esir olduklarında, önlerine çıkan engelleri aşacak gücü kalplerinde bulabilecekler miydi?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bir Günah Gibi (Aşkın Renkleri, #2)":


licatanutrition.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us